Dvě přítelkyně s amorkem
pestrá malba na porcelánu, vínový fond, bohatě zlacený, oválný medailon s pestrou malbou dvou přítelkyň v krajině s amorem, sign.dole Bernard, na zadní straně nepravá značka Vídně, 31 x 23 cm, střední Evropa, kolem 1900, zlacený rám (Zí)
05.03.2016 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Dvě přítelkyně s amorkem
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |